Najważniejsze jest dla nas, żeby sprzedaż była fair!

Gratka.pl to jeden z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce, który od 19 lat plasuje się w czołówce na rynku internetowych ogłoszeń. Serwis skierowany jest do odbiorców indywidualnych oraz biznesowych, spotykają się na nim kupujący ze sprzedającymi. Obie grupy charakteryzują się realną intencją zakupowo-sprzedażową i siłą nabywczą.

2,9 mln

unikalnych użytkowników

62 mln

odsłon generują nasi użytkownicy co miesiąc

19 lat

w czołówce serwisów z ogłoszeniami internetowymi

Reklama w miejscu, w którym kupują Twoi klienci

BRAND

Jesteśmy rozpoznawani jako eksperci, ponieważ wyspecjalizowaliśmy się w pisaniu tekstów poradnikowych z obszaru nieruchomości i pracy.

USER FRENDLY

Nasz serwis jest wolny od nadmiaru reklam bannerowych. Szczególnie chronionym obszarem jest treść ogłoszenia naszych partnerów. Nie stosujemy formatów inwazyjnych i irytujących, które mogą wpłynąć na komfort użytkowania

NR. 1

Użytkownicy przeglądający ogłoszenia na kategorii nieruchomości wykonują największą średnią liczbę odsłon na użytkownika spośród wszystkich serwisów ogłoszeniowych.

CONTENT IS KING

Kładziemy nacisk na praktyczne aspekty danego zagadnienia i naszym klientom proponujemy partnerstwo w treściach realnie wyszukiwanych przez użytkowników.

SEO

Odpowiednio przygotowane treści i nowoczesna infrastruktura sprawiają, że na nasz serwis trafiają osoby na długo przed ostateczną decyzją zakupową, dzięki temu jesteśmy w stanie wpłynąć na rodzaj jego wyborów.

SOCIAL MEDIA

Stale dostarczamy naszym fanom interesującego ich contentu, ale również angażujemy się w dyskusje i pomagamy jednostkowo szukać rozwiązań, których w danej chwili poszukują.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy kreatywni!

17 kategorii tematycznych sprawia, że docierają do nas użytkownicy z rozmaitych grup docelowych. To determinuje nas do otwartości na nowe wyzwania, które nieustannie sobie stawiamy. Nie czekamy więc w szeregu, tylko wychylamy się i kreujemy rozwiązania, które realizują cele naszych partnerów.

Działamy kompleksowo!

Każdy z naszych handlowców jest gotowy na przygotowanie kompleksowej oferty, która sprosta rozmaitym wymaganiom reklamowym naszych partnerów. Swoje rekomendacje opieramy na danych o użytkownikach i precyzyjnie celujemy w Twoją grupę docelowa.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.