E-budownictwo – wszystko, o budowaniu, remoncie i wyposażeniu wnętrz

Grupa e-budownictwo.pl jest wydawcą branży budowlanej. Obsługuje 13 specjalistycznych portali oraz dwa fora branżowe, które od wielu lat stanowią źródło wiedzy, innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych aplikacji dla osób zainteresowanych tematyką budownictwa — są to odbiorcy indywidualni i biznesowi. Produkty Grupy obejmują dwa typy mediów – wydawnictwa internetowe oraz wydawnictwa tradycyjne: czasopisma i poradniki drukowane. W skład Grupy wchodzą: E-MIESZKANIE URZĄDZONE E-ŁAZIENKI E-OGRÓDEK E-OKNA E-ŚCIANY E-DACH E-INSTALACJE E-IZOLACJE E-ARANŻACJE FORUM BUDOWLANE FORUM OGRODOWE

1 mln

unikalnych użytkowników

1,6 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu zeszłego miesiąca

2.

Utrzymana 2. pozycja w kategorii budownictwo i wnętrza

E-budownictwo - celne komunikaty, do osób z potrzebą zakupową

BRAND

E-budownictwo jest doskonałym uzupełnieniem oferty contentowej i reklamowej Polska Press Grupy w kategorii budowlanej.

REDAKCJA

Pasjonaci, którzy słuchają potrzeb swoich czytelników, zawsze służą dobrą radą i chętnie przybliżają najnowsze trendy ze świata budowania i wyposażenia wnętrz.

ODBIORCY

Nasi Czytelnicy to osoby żywo zainteresowane tematyką stron należących do grupy e-budownictwo.

WWW

Własna infrastruktura pozwala dopasować narzędzia reklamowe i konwentowe do potrzeb naszych klientów.

SEO

Dzięki odpowiednio przygotowanym i wiarygodnym treściom, Google pozycjonuje je bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania.

SOCIAL MEDIA

Blisko 978 tys. fanów na Facebooku, to wynik konsekwencji i angażujących treści, które regularnie dostarczamy naszym odbiorcom.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Dział projektów specjalnych projektuje dla naszych klientów kampanie 360, które docierają do precyzyjnie określonej grupy odbiorców. Dla naszych reklamodawców gotowi jesteśmy przygotować skrojoną na miarę ich potrzeb strategię i zająć się kwestią wykonawczą poszczególnych działań.

Video is king!

Tworzymy rozmaite formy wideo zarówno na potrzeby naszej redakcji, jak i naszych klientów. Wiemy jak ważne są treści podawane w tym formacie, dlatego staramy się wypełnić nimi maksymalną ilość treści.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.