Globalnie czy lokalnie? My zapewniamy i to, i to

mediaPPG umożliwia zrealizowanie strategii marketingowych, których nie uda się wypracować u konkurencji. Dopasujemy Twoją kampanię do potrzeb ogólnopolskich i lokalnych. Docieramy wszędzie. Nasi specjaliści są w każdym województwie, mieście, powiecie, gminie. Nasze media cieszą się zaufaniem od wielu lat. Tworzymy bezpieczny kontekst dla Twojej kampanii reklamowej!

mediaPPG

Mamy doświadczenie z reklamą w różnych mediach

Jesteśmy zawsze blisko Twoich klientów. Działamy w internecie i prasie. Mamy dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi: display, mobile, Facebook Ads, Google Ads, Native Ads, Audience, Programmatic. W ramach Twojej kampanii możemy zorganizować event czy nakręcić wideo.

Wiemy, jak docierać do lokalnej społeczności

Twoja reklama dzięki nam będzie udostępniona szerokiej publiczności. Mamy sieć biur reklamy w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Twoich odbiorców w każdej, najmniejszej nawet, miejscowości. Nasi specjaliści wiedzą, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe i połączyć działania offline z efektywną kampanią online.

Dobrze znamy Twoich klientów

Tworzymy reklamy z myślą o odbiorcach, by skutecznie realizowały Twoje cele. Ciekawe treści zamieszczane na naszych serwisach przyciągają coraz więcej powracających użytkowników. Ze względu na szeroki zasięg, mamy możliwość targetowania kampanii tak, żeby dotarła do konkretnej grupy odbiorców.

 • 0

  specjalistów od marketingu i reklamy

 • 0

  tys.

  artykułów online miesięcznie

 • 0

  tys.

  zrealizowanych kampanii w 2019 roku

 • 0

  osób tworzy codziennie unikalne treści

Odpowiadamy na Twoje potrzeby

Mamy narzędzia i możliwości, które precyzyjnie zrealizują każdy cel kampanii, jaki sobie postawisz.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Formularz