Express Ilustrowany

Zawsze blisko miejskich wydarzeń

Express Ilustrowany to tytuł rozpoznawany przez mieszkańców Łodzi i okolic. Charakterystyczne dla Expressu Ilustrowanego jest niekonwencjonalne podejście do wydarzeń i życia oraz lokalnej polityki. Nieszablonowe podejście mamy również do reklamy. Do wykorzystania mamy 4 pola: prasa, internet, mobile i social media. We wszystkich obszarach działamy prężnie i tworzymy społeczności. Codziennie dzielimy się z czytelnikami i internautami informacjami na tematy bieżące. Publikujemy również materiały w obrębie wybranych kategorii takich jak: zdrowie, motoryzacja, sport, biznes, turystyka, dom.

1,6 mln

unikalnych użytkowników w ciągu ostatniego miesiąca

12 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy we wrześniu

370 tys.

wyświetleń wideo

Dlaczego reklama w Łódzkiem oznacza Express Ilustrowany?

BRAND

Express ilustrowany swoimi treściami dociera do wielu mieszkańców Łodzi i okolic. Jesteśmy kojarzeni z treściami lokalnymi, rozrywkowymi oraz poradnikowymi.

REDAKCJA

Centrum dowodzenia znajduje się w sercu miasta. Express ilustrowany jest zawsze na miejscu najważniejszych wydarzeń.

ODBIORCY

Wiemy kto siedzi po drugiej stronie komputera i kto rozkłada gazetę na swoim stole. Trafiamy z przekazem w samo sedno.

WWW

Express ilustrowany informuje, edukuje, bawi i ciekawi. Wykorzystujemy wiele narzędzi po to, aby przyciągnąć i zatrzymać użytkownika.

SEO

Treści, które tworzymy są zgodne z zapotrzebowaniem internautów z regionu i nie tylko. Teksty online przygotowujemy tak, by dobrze pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

SOCIAL MEDIA

Mamy duży zasięg internetowy. Zarówno serwis jak i profile na portalach społecznościowych zajmują czołowe miejsca w regionie.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Stawiamy na wideo!

Z raportu Online Video Forecasts 2018 wynika, że filmy w internecie oglądamy średnio 67 minut dziennie, o 11 minut dłużej niż w 2017 roku. Dział reklamy w Expressie ilustrowanym stawia na wideo, w ostatnim roku wyprodukowaliśmy i wyemitowaliśmy około 100 produkcji. Wideo na stronie WWW jest chętnie oglądane przez użytkowników. Sprzyja temu infrastruktura i różne możliwości publikacji.

Nowoczesność z tradycją!

Express ilustrowany to lokalna gazeta z historią. Swoją tradycję pielęgnuje od 1923 roku. Współcześnie tytuł bardziej kojarzony jest ze stroną WWW, na której publikowane są najświeższe i najważniejsze informacje z regionu. Reklama w Expressie ilustrowanym daje możliwość szerokiego dotarcia.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Formularz