Strefa Biznesu – merytorycznie o tym, co ważne w biznesie

Strefa Biznesu to sieć 17. regionalnych serwisów gospodarczych z informacjami o lokalnym biznesie, ważnych wydarzeniach gospodarczych, poradami dotyczącymi oszczędzania i inwestowania oraz prawa i podatków. Strefa Biznesu zawiera bezpłatną bazę dokumentów do pobrania oraz codziennie aktualizowaną listę przetargów i komunikatów. Oprócz bieżących newsów podajemy informacje z 7 kategorii tematycznych: firma, pieniądze, prawo i podatki, opinie, dokumenty, praca, start up.

10,4 mln

unikalnych użytkowników we wrześniu

89,7 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

Mediapanel

Utrzymujemy 3 pozycję w kategorii "Biznes, finanse, prawo" w badaniu Mediapanel

Strefa Biznesu - miejsce spotkań B2B

BRAND

To jedyny polski tytuł, który zarówno centralnie, jak i bardzo lokalnie pisze o tym, co ważne dla przedsiębiorców. Dzięki obecności w biznesowym życiu regionu cieszy się dużym zaufaniem.

ODBIORCY

Strefy Biznesu to nasi bohaterzy. Znamy ich dobrze i to dla nich tworzymy użyteczne treści.

WWW

Unikalna infrastruktura serwisu, który działa jako samodzielna witryna, ale też jako 17 mutacji regionalnych pozwala na precyzyjne targowanie treści do użytkowników.

SEO

Treści Strefy Biznesu mają wysokie pozycje w wyszukiwarkach Googla.

REDAKCJA

We wszystkich regionach mamy całą armię dziennikarzy śledzących i podążających za tym, to dzieje się w regionalnym biznesie.

SOCIAL MEDIA

48 tys. fanów na wszystkich fanpage`ach lokalnych Stref Biznesu daje blisko dwukrotnie wyższy zasięg, bo wynika z publikowania angażujących, ciekawych treści.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy multimedialni!

Dbamy o to, aby nasi użytkownicy otrzymali treści, których potrzebują w sposób wygodny i użyteczny. Kładziemy duży nacisk na tworzenie treści video i publikacje treści na aplikacjach serwisów regionalnych odpowiednich dla danego tematu. Nowoczesna infrastruktura serwisu pozwala szerokie zastosowanie rozmaitych formatów reklamowych i contentowych, dzięki czemu możemy odpowiadać na realne cele naszych reklamodawców.

Magazyn - miesięcznik, który łączy biznes

Miesięcznik Strefa Biznesu to lifestylowy magazyn dla właścicieli firm, menedżerów, aspirujących przedstawicieli średniego oraz małego biznesu, ludzi nauki i kultury. Strefa Biznesu to przewodnik po trendach biznesowych dla osób poszukujących pomysłów i inspiracji zawodowych. Przedstawia sylwetki liderów, promuje innowacyjne myślenie, nowoczesne zarządzanie, najnowsze trendy i wartościowe marki.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Formularz