Dla nas nie ma trudnych tematów

Piszemy o zdrowiu w szerokiej perspektywie. Nasi dziennikarze podejmują tematy związane z dietą, aktywnością fizyczną, psychologią, urodą, seksem i wychowywaniem dziecka. Strona Zdrowia to portal, który odpowiada najnowszym trendom. Publikujemy w nim materiały multimedialne - produkcje wideo, infografiki i merytoryczne galerie. Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania czytelników, stawiając na nowoczesną formułę. Strona Zdrowia ukazuje się również jako cotygodniowy dodatek do wydań prasowych.

8 mln

unikalnych użytkowników

56,5 mln

odsłon wygenerowali użytkownicy w ciągu ostatniego miesiąca

Awans

Silna pozycja serwisu w raporcie Mediapanel

Strona Zdrowia to odpowiednie medium dla Twojej reklamy

BRAND

Mamy szeroki zasięg. Dodatek do lokalnych gazet i codziennie aktualizowany serwis internetowy to gwarancja dotarcia do potencjalnych odbiorców.

ODBIORCY

Doskonale wiemy, kim są nasi odbiorcy. To właśnie do nich dopasowujemy tworzone przez nas treści.

WWW

Piszemy o zdrowiu, ale w szerokim kontekście. Nie boimy się poważnych tematów, ale na naszych kanałach nie brakuje także rozrywki, m.in. w formie quizów.

SEO

Dbamy o treści. Użytkownicy szukają w internecie odpowiedzi na pytania o zdrowie. Ponad 80% odbiorców trafia do nas z wyszukiwarek.

REDAKCJA

Piszą dla nas specjaliści w swoim fachu, miłośnicy tematów około zdrowotnych. Materiały wzbogacamy wideo, infografikami, wizualizacjami.

AWANS

Notujemy silne miejsce w raporcie Mediapanel w kategorii Zdrowie i medycyna.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Mamy szerokie dotarcie!

Strona Zdrowia dociera do różnych odbiorców. Tworzymy treści, które kierujemy do kobiet i mężczyzn, osób pracujących i uczących się, pochodzących z miast i miasteczek. Mamy kilka możliwości dotarcia i w pełni wykorzystujemy każdą z nich. Publikujemy materiały w dodatku do wydań papierowych dzienników regionalnych, serwisie internetowym oraz w kategoriach znajdujących się w 23 serwisach regionalnych.

Odpowiadamy na zapotrzebowanie!

Z raportu Mediapanel wynika, że już ponad 20 milionów Polaków poszukuje online informacji na temat zdrowego stylu życia, odżywiania się, chorób i ich leczenia. Odpowiadamy na potrzeby użytkowników. Ponad 17% naszych odbiorców dociera na serwis internetowy Strona Zdrowia z wyszukań organicznych.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

*Podane przez Ciebie dane będziemy przetwarzać tylko w sprawie, w której się do nas zwracasz. O szczegółach dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych przeczytasz tutaj: prywatnosc.polskapress.pl.