Jak reklamować się lokalnie? Zareklamuj się w swoim powiecie

Twoi klienci mieszkają w polskich powiatach. Docieraj do nich wraz z porcją codziennych informacji. Pokaż się w bezpiecznym środowisku i daj się poznać z najlepszej strony. W ostatnich latach konsumenci coraz bardziej zwracają się ku lokalnym produktom i biznesom. Jak mądrze wykorzystać trend i wypromować swoją firmę?

Bez względu na to, czy Twój biznes jest lokalny, czy globalny, Twoi klienci są w polskich powiatach. Mieszkają, żyją, konsumują lokalnie.

Lokalność jest w cenie

Nowy raport Big Red Rooster, firmy zajmującej się doświadczeniem marki, prognozuje siedem kluczowych zmian, w jakie pandemia koronawirusa zmieni w zachowaniach konsumentów. Prowadzisz własny biznes? Lepiej wiedzieć to na starcie!

Gdy ludzie wrócą do sklepów, będą poszukiwać bezpiecznych przestrzeni, sprawdzonych marek, według raportu większym zainteresowaniem będą darzyć zakupy od lokalnych firm.

Dobre medium na Twoją reklamę

O tym dlaczego teraz warto zainwestować w reklamę online, pisaliśmy TUTAJ. Życie współcześnie w dużej części toczy się w internecie. Spędzamy w sieci coraz więcej czasu, telefon jest z nami w chwili zaśnięcia i zaraz po obudzeniu.

Z raportu Digital 2019 przeprowadzonego przez Hootsuite oraz We Are Social wynika, że

Polacy spędzają w sieci średnio 6h 2min

W tym czasie czytamy newsy, przeglądamy strony internetowe, scrollujemy social media, rozmawiamy przez komunikatory, słuchamy podcastów, oglądamy filmy. To od Ciebie zależy, w jakim środowisku będzie pokazana Twoja reklama.

Polska Press Grupa ma swoje redakcje w KAŻDYM województwie. Jesteśmy wydawcą 524 serwisów miejskich i 23 serwisów regionalnych.

Nasze redakcje z bliska relacjonują życie regionu. Piszemy o tym, co dzieje się na ulicach miast powiatowych. Właśnie to interesuje mieszkańców. Mamy zaufanie naszych czytelników. Rzetelnie relacjonujemy wydarzenia, piszemy o problemach i wątpliwościach mieszkańców.

regioflat

Prowadzisz lokalny biznes?

Chcesz dotrzeć do klientów w swojej okolicy? Polska Press Grupa działa we wszystkich polskich województwach! Jesteśmy wydawcą 524 serwisów miejskich i 23 serwisów regionalnych. Co miesiąc docieramy do milionów użytkowników internetu, którzy żyją tym, czym żyje najbliższa okolica.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom lokalnych biznesów i tworzymy atrakcyjną cenowo, prostą i widoczną formę reklamy, która dotrze do lokalnej społeczności.

Oferta reklamowa: Regioflat. Jak to działa?

  • Wybierz interesujący Cię powiat lub powiaty.
  • Przygotuj reklamę banerową lub brief a projekt przygotuje nasz zespół grafików.
  • Reklama umieszczona będzie na stałe na powiatowej stronie głównej i w artykułach dotyczących danego powiatu.
  • Format reklamy to 300 x 90 – Multiscreen – widoczny na komputerze i telefonie.

Anna Wawszkiewicz

Przeglądaj też